Postegro APK 1.51

Icon Postegro APK 1.51
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Postegro APK Reklamsız İndir Ve Instagram İçerisinde Gizli Profilleri Görüntüleyici Bir Gezintiye Çık! Postegro Pro APK İos Ve Android Cihazlarda Kullanılabilir!

Bilgisi Postegro

İsim Postegro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.51
Boyut 3.4 MB
Kategori Sosyal
Geliştirici Postegro
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Başlarken

“Postegro isimli” uygulamayı inceleyeceğimiz yazımızda internet, sosyal uygulamalar ve instagram uygulaması hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Postegro App hakkında direk bilgi sahibi olmak isteyen okuyucularımız “Postegro Nedir” isimli başlıktan yazımızı okumaya devam edebilirler.

Benzer film izleme uygulamasını izleyebilirsiniz: Lili - Gizli Profilleri Gör

İnternetin Ve Sosyal Uygulamaların Hayatımızdaki Yeri

Geçtiğimiz son 20 sene içerisinde hayatımızda yaşadığımız teknolojik değişimleri o zamanlarda hayal edemeyeceğimiz gibi, her geçen gün yeni teknolojik haberlerle yaşantımız ve hayat standartlarımız kişisel ekonomimizle doğru orantılı olarak değişmekte ve gelişmektedir.

İnternet kullanımının, akıllı mobil cihazlarımızla taşınabilir bir hale gelmesinin ardından, istediğimiz bilgiye ve içeriğe saniyeler içerisinde ulaşabilmekteyiz.

Herhangi bir bilgiye saniyeler içerisinde ulaşma özgürlüğü ile birlikte, etrafımızdaki insanlarla sosyal iletişimimizi de internet üzerinden kurmaktayız.

İnternet erişimimizin kısıtlı olduğu durumlarda sosyal platformlarla ilişkimiz kesilmektedir. İnternet erişimini elde etmek için hattımıza ek paketler satın almakta ve bağlantımızı olabildiğince aktif olarak kullanmaya çalışmaktayız.

Yeni bir güne uyandığımızda öncelikli olarak akıllı mobil cihazımızı kontrol etmekte ve uyuduğumuz vakit içerisinde, yakın çevremizde ve dünyada gerçekleşen gelişmeler hakkında bilgi edinmekteyiz.

postegro premium apk son sürüm

İnternetin hayatımızın bir parçası olması, çalışma tarzlarımızı da şekillendirmektedir. Eskisi gibi sürekli işe gidip gelme metodunun dışına çıkarak istediğimiz hizmeti internet üzerinden çalışanlardan temin edebilmekteyiz.

İş platformlarında kullanılan sosyal iletişim araçları ile güncel olarak bilgilendirme alabilmekte ve iş takibimizi yapabilmekteyiz.

Bu avantajlar, günlük yaşantımızın standartlarını yükseltmektedir. Örneğin, iş için ulaşmanız gereken birisine ulaşamıyorsanız, sosyal iletişim araçlarından herhangi birini kullanarak gerekli bilgilendirmeyi yapabilirsiniz.

Bu bilgilendirme sonucunda top sizden çıkmış olacak ve gönderdiğiniz bilgilendirmeyi okuyup dikkate almak veya almamak karşı tarafın sorumluluğunda olacaktır.

Instagram

İnternetin günlük kullanımıyla beraber çevremizle kurduğumuz iletişim belirli sosyal uygulamalar tarafından sağlanmaktadır.

Bu uygulamalar listemize eklediğimiz kişileri takip etmemizi sağlamaktadır. Hayatımızdaki önemli gelişmeleri, günlük yaşantımızı, yaşadığımız sevinçli ve mutlu anları sosyal medya hesaplarında paylaşmaktayız.

Etkileşimde olduğumuz kişiler bu paylaşımları görebilmekte ve ne kadar uzakta yaşasakta aynı duyguları hissetmemiz için bir sebep oluşturmaktadır.

Sosyal medya uygulamaları farklı özellikleriyle kullanıcılara hitap etmek için tasarlanmıştır. Daha çok kullanıcıyı bir araya getirme amacıyla, güncellemeler yapmakta ve özellikleri geliştirilmektedir.

postegro apk

Bu uygulamalar içerisinde, popülerliğini koruyan “Insta Pro” isimli uygulama, dünya genelinde geniş çaplı bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Televizyonda gördüğümüz ünlülerden, kahve içerken tanıştığımız herhangi bir insana kadar herkesin bir hesabı bulunmakta ve bu hesapta paylaşımlar yapılmaktadır.

Uygulama aracılığı ile ilkokuldaki sıra arkadaşınızla, ilk aşkınızla, lisede aynı sınıfta öğrenim gördüğünüz insanlarla ve sosyal platformda bulunan herkesle iletişim kurabilmeniz sağlanmıştır.

İletişime geçebilmeniz için, aradığınız kişinin ismini veya profil adını arama çubuğuna yazmanız gerekmektedir.

Profilinizi oluşturmanıza izin veren Instagram platformunda fotoğraf ve video paylaşımı yapmanıza olanak tanınmıştır. Listenizde bulunan arkadaşlarınız bu paylaşımlar ile etkileşime geçebilmektedir.

postegro yeni uygulaması

İstendiği takdirde yazılı, sesli ve görüntülü konuşmayı destekleyen uygulama, hikaye ismindeki paylaşımları 24 saat süre ile diğer kullanıcılar ile paylaşmanızı sağlamaktadır.

Bu paylaşımlar kısa süreli video kayıtları olabileceği gibi, geçirdiğiniz gün içerisinden bir fotoğraf, sevdiğiniz bir şarkının nakaratı olabilmektedir.

Yaptığınız paylaşımlar, arkadaş listeniz dışındaki kişiler tarafından, izniniz doğrultusunda görüntülenebilmektedir. Ayrıca hikaye isimli paylaşımlarınızı 24 saat içerisinde görüntüleyen kişilerin bilgilendirmesine güncel olarak ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

Bu kısıtlamaları ortadan kaldıran “Postegro” isimli uygulamayı inceleyeceğiz.

Postegro APK Nedir?

Instagram isimli uygulama ile beraber çalışmakta olan “Postegro”, Instagram’ın koyduğu bazı sınırlamalarınızı kaldırmanızı sağlamaktadır.

Takip listenizde bulunmayan kullanıcıların içeriklerini görmenizi sağlamakla beraber bu içerikleri kendi cihazınıza yüksek kalitede (Full HD) kayıt etmeniz mümkündür.

Çeşitli sebeplerle iletişim kuramadığınız kişiler bulunuyorsa ve bu kişilerin, yaptığı paylaşımları gerçekten merak ediyorsanız, Postegro APK Download ile bu içeriklere ulaşabilirsiniz.

postegro apk indir

Kişinin profilinin ayarlarını “Sadece Arkadaşlarım” gibi gizlilik derecelerine getirmesi hiçbir şeyi değiştirmemektedir. Postegro Bana Kim Baktı APK aracılığı ile istediğiniz hesaba erişim sağlayarak içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca profil içerisinde kullanıcının etkileşimde bulunduğu kişileri (Takipçiler, Takip Edilen) görmeniz mümkündür.

Postegro Premium APK Web aracılığı ile de kullanılabilmektedir. Mobil cihazınızda uygulamayı kullanmak isterseniz Postegro APK İndir 2022 ile uygulamayı indirebilirsiniz. 

Postegro Web Uygulaması Nasıl Çalışır?

Postegro’yu kullanabilmek için öncelike Instagram isimli uygulamanın içerisinden veya web sitesinden bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Ardından bu hesap ile Postegro’ya giriş yapmalısınız.

Uygulama, basit bir altyapı üzerine kurulmuştur. Örneğin, Instagram profilinin gizlilik ayarlarını tam anlamıyla yapmış olan Sarı isimli bir  profil olduğunu varsayalım.

Mavi isimli kullanıcının, Sarı isimli kullanıcının profilinde yer aldığını düşünelim. Doğal olarak Mavi isimli kullanıcı, Sarı isimli kullanıcının içeriklerini görebilecektir.

postegro apk download

Mavi isimli kullanıcı Postegro Yeni Uygulamasını kullanmaya başladığı anda, Postegro içerisindeki kullanıcılar, Mavi isimli profil aracılığı ile, Sarı isimli profilin içeriklerini görebilmektedir.

Postegro Uygulaması Güvenli Midir?

İnternet üzerindeki bilgileri kötü amaçlarla ele geçirmeye çalışan insanların bulunması sebebiyle, kullanıcılar internet üzerinde paylaştıkları içeriklerin güvenliği hakkında zaman zaman endişe duymaktadır.

Kullanıcı olarak bizim üstümüze düşen, paylaştığımız bilgi ve içerikleri bir yere kadar paylaşmalı ve özel bilgilerimizi (TC numarası, banka hesap şifreleri gibi) gizli tutmamız gerekmektedir.

Bu koşullardan emin olduğumuz takdirde istediğimiz uygulamayı indirip kullanabiliriz.

Instagram’ın Pro Postegro kullanıcılarına nasıl baktığı bilinmemekle birlikte, Postegro premium yeni link yapımcıları uygulamanın Instagram’a bağlı olmadığını ve üzerlerine yüklenebilecek herhangi bir sorumluluğu red ettiklerini açıkça dile getirmişlerdir.

Postegro APP ile görünmez olarak Instagram içerisinde gezinmeniz mümkündür. Bu uygulama, içeriğini göremediğiniz kullanıcı profillerine ulaşmanızı sağlayacaktır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)