Portal Knights APK 1.5.4

Icon Portal Knights APK 1.5.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Portal Knights APK İndir Ve Kendi Maceranı Tasarla! Tasarladığın Macerada Başrol Olarak Maceraya Başla! Portal Knight Menüsü İndir Ve Akıllı Cihazından Oyna!

Bilgisi Portal Knights

İsim Portal Knights
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.5.4
Boyut 53M
Kategori Macera
Geliştirici 505 Games Srl
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.and.games505.portal_knights
Şimdi İndir

Portal Knights Nedir?

Kendi maceranızı geliştirip, tasarlayabileceğiniz bir oyundur. Oyun içerisinde kişiselleştirebildiğiniz bir karakter kullanılmaktadır.

“505 Games Srl” isimli video oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Portal Knights Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir.

Fantastik ve büyülü bir dünyada geçen oyun, karakterinizi geliştirmenize ve yeni özellikleri kullanmanıza olanak tanımaktadır.

Portal Knights APK 2022 oyununda, tamamlanması gereken birçok görev bulunmaktadır. Görevleri tamamladıktan sonra ödüller kazanabilirsiniz.

Portal Knights Mobile APK oyununda, çeşitli modları oynayarak farklı amaçlar doğrultusunda hareket edebilir, hatta kendi adanızı inşa edebilirsiniz. Evinizi dizayn edebilirsiniz.

Arazilerde bulunan kaynakları araştırabilir, cephaneliğinizde kullanmak ve lojistik malzemeler oluşturmak üzere saklayabilirsiniz.

4 arkadaşınıza kadar oynayabileceğiniz Portal Knights APK oyunu içerisinde, çeşitli etkinliklere katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)