Poppy Playtime APK 1.0

Icon Poppy Playtime APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Poppy Playtime APK İndir Ve Mobil Cihazından Oynamaya Başla! Poppy Playtime Chapter 1 APK Son Sürüm İle Oyunun Güncel Versiyonu İle Eğlenceye Katıl! Korkmaya Hazır Mısın?

Bilgisi Poppy Playtime

İsim Poppy Playtime
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 11 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Flyingca.Inc
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Poppy Playtime Nedir?

Korku oyunları kategorisinde bulunan, içerisindeki bulmacalar ile keyifli bir oyun deneyimi tecrübe etmenizi sağlayan, gölgelerden çıkan canavarların sizi yakalamaya çalıştığı, mobil bir korku oyunudur.

Oyunun hikayesi gereğince, kaçırılmış olduğunuzu fark etmenizin ardından oyun başlamaktadır. Tek bir amacınız bulunmaktadır, binadan kaçmak!

Binadan kaçabilmek için oyun içerisinde karşınıza çıkan bulmacaları çözmelisiniz. Karanlık odalarda seslere ve yaratıklara dikkat etmeli, etrafınızda gördüğünüz işe yarar malzemeleri akıllıca kullanmalısınız.

Oyun, “Flyingca.Inc” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Poppy Playtime Chapter 1, 2 İndir Pc ile oyunu sitemizden indirip, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Poppy Playtime Sistem Gereksinimleri merak edilmektedir. Oyunu performanslı şekilde oynayabilmeniz için, Android 6.1 ve üzeri sürüme sahip cihaz kullanmanız gerekmektedir.

Korku oyunlarını ve gerilimi seviyorsanız Poppy Playtime APK oyununda, eğlenceli dakikalar sizi beklemektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)