Poppy Playtime Chapter 2 APK 1.2

Icon Poppy Playtime Chapter 2 APK 1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Poppy Playtime Chapter 2 APK Oyununda Hayatta Kalmaya Hazır Mısınız? Poppy Playtime Chapter 2 Trailer İle Birlikte Oyunun Heyecanlı Hikayesini İzleyebilirsiniz!

Bilgisi Poppy Playtime Chapter 2

İsim Poppy Playtime Chapter 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.2
Boyut 1.02 GB
Kategori Macera
Geliştirici Eleven Games
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Poppy Playtime Chapter 2 Mobile Nedir?

Korku dolu bir macerayı içerisinde bulunduran mobil oyununun içerisinde, terk edilmiş bir fabrikada katil oyuncaklara karşı hayatta kalmaya çalışmak oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Poppy Playtime Chapter 2 Ne Zaman Çıkacak diye merak ediyorsanız, oyunun 2. bölümü yayınlandı! Poppy Playtime Chapter 2 2022 yılına damgasını vurdu. Üstelik, Poppy Playtime Chapter 2 Türkçe dil desteğine sahip olarak sunuluyor.

Poppy Playtime Chapter 2 Adal gibi yayıncıların çektikleri videoların ardından, oldukça popüler bir hale geldi. Korkulu hikaye ve bitmeyen heyecan, oyun severlere eğlenceli bir oynanış deneyimini sunuyor.

“Eleven Games” tarafından geliştirilen oyununu, Poppy Playtime Chapter 2 İndir ile sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Poppy Playtime Chapter 2 içerisinde bulunan 3 farklı oyun modunu oynayabilirsiniz. Görevlerinizi tamamlamak ve hayatta kalmak için mücadele edebilir, 3 boyutlu grafikler ile birlikte şaşırtıcı bir hikayeye katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)