Poppy Playtime Chapter 1 APK 1.0.8

Icon Poppy Playtime Chapter 1 APK 1.0.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Poppy Playtime Chapter 1 APK Android Ve iOS Cihazlar İçin Geliştirilen Korku Dolu Bir Macera Oyunudur! Poppy Playtime Chapter 1 APKs v3 İndir Ve Hayatta Kalmaya Çalış!

Bilgisi Poppy Playtime Chapter 1

İsim Poppy Playtime Chapter 1
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.8
Boyut 647M
Kategori Macera
Geliştirici MOB Games Studio
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.MOBGames.PoppyMobileChap1
Şimdi İndir

Poppy Playtime Chapter 1 Nedir?

Oyuncakların üretiminin yapıldığı bir fabrika içerisinde hayatta kalma mücadelesi yaşayabileceğiniz mobil bir bulmaca oyunudur. Oyuncaklar garip bir şekilde canlanarak oyuncuya saldırmakta ve zarar vermeye çalışmaktadır.

Poppy Playtime Chapter 1 APK Android Oyun kullanıcıları için yüksek tempolu bir senaryoyu içerisinde bulundurmaktadır. Heyecan ve gizem oldukça yüksek dozdadır. Oyun deneyimi sizleri beklemektedir.

Oyunun hikayesinde, fabrikada çalışan insanlar esrarengiz bir şekilde ve aniden ortadan kaybolmuştur. Bu fabrikadan kaçmak için gizemleri ortaya çıkarmanız ve bulmacaların çözümünü bulmaya çalışmanız gerekmektedir.

3 boyutlu olarak tasarlanan Poppy Playtime Chapter 1 APK Free Download oyunu içerisinde ellerinizi kullanarak eşyaları hareket ettirebilirsiniz. Mobil oyununun versiyonunu, Poppy Playtime Chapter 1 APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz.

Poppy Playtime Chapter 1 APK oyunu, “MOB Games Studio” tarafından geliştirilmiştir. Korku, gerilim ve macera üzerine kurulan oyun, “PEGI 7” sertifikası ile birlikte sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)