Poly Bridge 2 APK 1.62

Icon Poly Bridge 2 APK 1.62
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Poly Bridge 2 APK + Obb Dosyası İle Birlikte Kullanıma Sunulmuştur. Poly Bridge 2 APK Android Cihazlar İçin Geliştirilmiştir. Eğlenceli Oyuna Hemen Katıl!

Bilgisi Poly Bridge 2

İsim Poly Bridge 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.62
Boyut 48.69 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Dry Cactus Limited
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.drycactus.polybridge2
Şimdi İndir

Poly Bridge 2 Nedir?

“Poly Bridge ” isimli ilk oyunun kullanıcılar tarafından ilgi toplaması üzerine “Poly Bridge 2” oyunu kullanıcılara sunulmuştur.

Poly Bridge 2 APK oyunu içerisinde, köprü dizayn ederek iki kara parçasını birbirine bağlamak ve araç trafiğini elverişli bir hale getirmek oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Oyun, “Dry Cactus Limited” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki oyuncuların oynaması için sunulmuştur. Android ve iOS sistemli cihazları desteklemektedir.

İlk oyundan farklı olarak yeni mekanikler, dizaynlar, yeni fizik motoru ile birlikte sunulmuştur. Oyuncuların keyifle oynayabileceği birçok bölümü içerisinde bulundurmaktadır.

Poly Bridge 2 APK Latest Version ile, oyunun güncel sürümünü oynayabilirsiniz. Poly Bridge 2 APK İndir ile oyunu, Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Bulmaca, planlama, dizayn etme, aktif düşünme gibi yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz Poly Bridge 2 APK oyununda, eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)