Police Sim 2022 APK 1.9.6

Icon Police Sim 2022 APK 1.9.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Police Sim 2022 APK Money İle Oyuna Avantajlı Olarak Başlayabilirsiniz! Police Sim 2022 APK İndir Ve Heyecan Dolu Oyuna Katıl!

Bilgisi Police Sim 2022

İsim Police Sim 2022
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.9.6
Boyut 1.24 Gb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Ovidiu Pop
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ovilex.policesim2020
Şimdi İndir

Police Sim 2022 Nedir?

Polis memuru olarak açık dünya içerisinde işlenmekte olan yasa dışı suçlara müdahale etmenize olanak tanıyan bir mobil oyundur. “Ovidiu Pop” isimli geliştirici tarafından sunulan oyun, “Simülasyon Oyunları” isimli kategoride bulunmaktadır.

Oyunda bir polis memurunun hayatını yakından tecrübe edebilmeniz için, detaylara oldukça yer verilmiştir. Polis arabasıyla devriye gezebilir, hız kurallarına uymayan araçları yakalayarak gerekli ceza işlemini uygulayabilir, gerekirse sürücüleri tutuklayabilirsiniz.

Police Sim 2022 APK Son Sürüm oyununda zırhlı polis aracı kullanabilir, gerekirse araçtan inebilirsiniz. Yoldan geçen araçları durdurmak için barikat kurabilir, zemine hız kesicileri koyarak araçların durmasını sağlayabilirsiniz.

Polis memurunun görünümünü değiştirebilir, lüks polis arabalarını kişiselleştirebilirsiniz. Yanlış yere park etmiş bir araca park cezası kesebilirsiniz. Police Sim 2022 Android için geliştirilen popüler bir oyundur. Oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Oyun oldukça detaylı olarak dizayn edilmiş bir şehirde geçmektedir. 3 boyutludur ve içerisinde kaliteli grafikler bulunmaktadır. Police Sim 2022 APK oyununda heyecanlı bir maceraya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)