Polarr APK 6.8.16

Icon Polarr APK 6.8.16
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Polarr APK İndir Ve Akıllı Cihazından Hızlı Fotoğraf Düzenlemeleri Yap! Polarr Nasıl Kullanılır Diye Soruyorsanız, Uygulama Hakkında Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

Bilgisi Polarr

İsim Polarr
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 8.0+
Son Sürüm 6.8.16
Boyut 77.73 Mb
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici Polarr
Fiyat Bedava
Google Play Linki photo.editor.polarr
Şimdi İndir

Polarr Nedir?

Fotoğraflarınız için stilinize uygun filtreler oluşturabileceğiniz, oluşturduğunuz filtreleri akıllı cihazınızın üzerinden uygulayabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

“Polarr” tarafından geliştirilen uygulama, “Fotoğrafçılık Uygulamaları” içerisinde yer almaktadır. Kullanımı ve arayüzü oldukça basittir. Saniyeler içerisinde cihazınızdaki fotoğrafa yeni bir görünüm katmaktadır.

Polarr APK Full uygulaması haftalık olarak güncellenmektedir. Güncellemelerle birlikte içerisine yeni stiller ve efektler eklenmektedir. Ayrıca uygulama aracılığı ile QR kod oluşturmanız mümkündür.

Polarr APK Pro içerisindeki efekt kütüphanesini kullanabilir, fotoğraflarınıza çarpıcı efektler ekleyebilirsiniz. Maske yapabilir, kaplama oluşturabilir, cildiniz ve yüz görünümünüz için rötuş yapabilirsiniz.

Düzenlediğiniz içerikleri dışa aktarabilir ve istediğiniz herhangi bir platformda paylaşabilirsiniz. Polarr APK Download ile uygulamayı indirebilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil cihazınızdan hızlı fotoğraf düzenlemeleri yapmanıza olanak tanıyan Polarr APK uygulaması ile, hızlıca fotoğraflarınızı yeni bir hale getirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)