Pokémon Go APK 0.283.0

Icon Pokémon Go APK 0.283.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pokemon Go APK İndir Ve Pokemonların Büyülü Dünyasında Eğitmen Olarak Pokemonları Eğitmeye Başla! Pokemon Go APK Son Sürüm İle Oyunun Güncel Versiyonunu Oyna!

Bilgisi Pokémon Go

İsim Pokémon Go
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 0.283.0
Boyut 135.45 Mb
Kategori Macera
Geliştirici Niantic, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.nianticlabs.pokemongo
Şimdi İndir

Pokemon Go Nedir?

Pokemon isimli çizgi film, yıllar öncesinde kullanıcılarla buluşmuş olmasına rağmen, günümüzde hala popülerliğini korumaktadır. Yeni çıkan sinema filmleri ile birlikte, büyülü dünyasına izleyicileri davet etmektedir.

Gameboy, bilgisayar gibi cihazlarda oyun olarak kullanıcıya sunulmasının ardından, akıllı telefonlarımızda oynayabileceğimiz oyun ile karşımıza çıkmaktadır.

Pokemon Go dünyasında, size sunulan harita yardımı ile gerçek zamanlı olarak pokemon yakalamaya gidebilirsiniz. Pokémon Go APK 2022, cihazınızın kamerası ile birlikte çalışmaktadır.

Kameranızı oyun aracılığı ile açtığınız zaman, etrafınızda gördüğünüz pokemonları yakalamak ve iyi bir eğitmen olmak için maceraya başlayabilirsiniz. Pokemon Go APK Download ile oyunu indirebilirsiniz.

Pokemon Go APK içerisinde, eğittiğiniz, evrim geçirdiğiniz ve güçlendirdiğiniz pokemonlarla turnuvalara katılabilir, arkadaşlarınızla savaşlara girebilirsiniz.

“En iyi Mobil Oyun” ve “Yılın En İyi Uygulaması” gibi ödülleri alan oyun, “Niantic, Inc.” tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Pokemon Go APK kullanarak, en çok ilgi duyduğun pokemon ile birlikte yolculuğa başla!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)