Pocket Ants APK 0.0915

Icon Pocket Ants APK 0.0915
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Karıncalarını Ve Yuvanı Geliştirerek Rakibine Saldır! Pocket Ants APK Kullan! Pocket Ants APK Son Sürüm İle Güncel Versiyonu Oynamaya Başla!

Bilgisi Pocket Ants

İsim Pocket Ants
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.0915
Boyut 106.47 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Ariel-Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ariel.zanyants
Şimdi İndir

Pocket Ants Nedir?

Kraliçe karıncanızı doğada bulunan kaynaklar ile besleyerek koloni kurmanızı ve rakibinizi yok etmek için belirli bir strateji ile saldırmanızı amaçlayan mobil oyundur.

Pocket Ants APK 2022 oyununda, doğada bulunan diğer böcekleri ve yaratıkları ele geçirebilir, ordunuza dahil edebilirsiniz.

Karınca sayınızı arttırarak ve ele geçirdiğiniz yaratıklarla güçlü bir hale gelebilir, rakibinizi kolaylıkla işgal edebilirsiniz.

Pocket Ants APK oyununda, yuvanızı geliştirebilir ve ekstra bonuslar elde edebilirsiniz. Rakiplerinizin yuvasını basarak yeni kaynaklar elde edebilir ve ekstra malzemeler kazanabilirsiniz.

Günlük mücadele görevlerini yerine getirerek yeni eşyalar elde edebilirsiniz. Kraliçenize yeterli besin götürerek daha çok işçi karıncaya sahip olabilirsiniz.

Saldırı her ne kadar düşmanınızı işgal etmenizi sağlasada, yuvanızı ve kraliçenizi olabildiğince güvende tutmanız gerekmektedir. Pocket Ants APK İndir ve karınca savaşına katıl!

“Ariel-Games” isimli sağlayıcı tarafından kullanıcılara sunulan Pocket Ants APK oyunu ile, stratejinizi ve taktiksel zekanızı kullanarak, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)