Pluto TV APK 5.32.0

Icon Pluto TV APK 5.32.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Artık Pluto Tv Türkçe Seçeneği İle Birlikte Kullanıcılara Hizmet Vermektedir! Pluto Tv APK İndir Ve Mobil Uygulamayı Akıllı Cihazından Sınırsız Kullan!

Bilgisi Pluto TV

İsim Pluto TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.32.0
Boyut 38.65 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici Pluto, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki tv.pluto.android
Şimdi İndir

Pluto TV: TV For The Internet Nedir?

“Pluto, Inc.” isimli uygulama geliştiricisi tarafından geliştirilen, 13 yaş ve üzerindeki yetişkin insanlara sunulan, televizyon kanallarını, dizi ve film içeriklerini izlemenizi sağlayan bir uygulamasıdır.

“Eğlence Uygulamaları” isimli kategoride listelenmekte olan Pluto Tv APK 2023 uygulaması, kullanıcılara sunduğu avantajlar ile uygulama dünyasına oldukça hızlı bir giriş yapmıştır.

Pluto Tv No Ads APK uygulaması içerisinde yerli ve yabancı 100’lerce tv kanalına ulaşabilir, binlerce dizi ve film içerisinden istediğiniz bir tanesini seçerek ücretsiz izleyebilirsiniz.

Eğlenceli içerikleri izlerken aniden çıkan reklamlarla keyfinizin kaçmasına izin vermeyin! Pluto Tv APK No Ads ile birlikte reklamsız avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Pluto Tv APK uygulaması içerisinde; Narcos, Charlie’nin Melekleri, South Park ve daha birçok klasik yapıt sizi beklemektedir. Uygulama içerisindeki içerikler sürekli güncellenmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)