Plants Vs Zombies APK 3.4.0

Icon Plants Vs Zombies APK 3.4.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Plants Vs Zombies APK Kullanarak Çılgın Zombileri Yok Et! Plants Vs Zombies APK İndir Ve Strateji Yeteneklerini Test Et! Durmak Bilmeyen Zombilerle Savaş!

Bilgisi Plants Vs Zombies

İsim Plants Vs Zombies
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.4.0
Boyut 89.44 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.game.pvzfree_row
Şimdi İndir

Plants Vs Zombies Nedir? 

Zombi istilasında kalan bir dünyada, evinize saldırmak için gelen zombileri, yerleştirdiğiniz bitki silahlarıyla yok etmenize dayanan bir strateji oyunudur.

“ELECTRONIC ARTS” tarafından strateji oyunları kategorisinde yer almaktadır. +10 yaş oyuncular için kullanıma sunulmuştur. Bilgisayar ve konsol oyunlarının ardından mobil kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Evinizi ele geçirmek isteyen 26 çeşit farklı zombiye karşı koymak için bahçenize yerleştirebileceğiniz, 49 farklı bitki türü bulunmaktadır.

Bitki çeşitlerinin saldırı güçleri değişiklik göstermekle beraber, özellikleri de birbirinden farklıdır. Plants Vs Zombies Android ve iOS işletim sistemli cihazlarınızda çalışmaktadır.

Oyunda ilerledikçe para kazanabilirsiniz. Ayrıca, Plants Vs Zombies APK Para kullanabilirsiniz.

Oyun içerisinde, zombilerin dayanıksız olduğu bitki türleri bulunmaktadır. Plants Vs Zombies APK kullanarak oyun içerisinde avantaj elde edebilirsiniz.

İyi bir strateji kurmak için, her bölümde üstünüze gelen zombi çeşitlerinin dayanıksız olduğu noktaları belirlemeli ve ona göre bitkiler yerleştirmeniz gerekmektedir.

Plants Vs Zombies APK kullanarak, boş zamanlarınızda zombilere karşı savunma yapabilir, keyifli bir oyun deneyimi yaşamak için oyunu hemen cihazınıza indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)