PK XD APK 1.37.1

Icon PK XD APK 1.37.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pk Xd APK Kullanarak Oyun İçerisinde İstediğin Şeye Sahip Olabilirsin. Pk Xd APK İndir Ve Eğlenceli Keşif Macerasına Katıl! Arkadaşlarınla Oyna!

Bilgisi PK XD

İsim PK XD
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.37.1
Boyut 499.10 Mb
Kategori Macera
Geliştirici PlayKids Inc
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.movile.playkids.pkxd
Şimdi İndir

PK XD Nedir?

“PlayKids Inc.” geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuş “Macera” kategorisinde yer alan bir oyundur. Android ve iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Türkçe ve 9 farklı dil seçimini içerisinde bulunduran Pk Xd APK, dünya üzerindeki farklı ülkelerden kullanıcıların bir araya gelmesini sağlamaktadır.

Oyunun amacı, sanal bir evreni keşfetmektir. Bu evreni keşfederken kullanıcılar için hazırlanmış etkinliklere katılabilirsiniz.

Oyun içerisinde sahip olabileceğiniz yaratıklar bulunmaktadır. Yaratıklar yaygın ve nadir gibi sınıflara ayrılmaktadır. Pk Xd APK kullanarak istediğiniz yaratığa sahip olabilirsiniz.

Kendi avatarınızı oluşturabilirsiniz. Kullanıcıya tanınmış farklı seçim önerileriyle birlikte, hayal gücünüz doğrultusunda istediğiniz bir kombin yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde ev inşa edebilir ve ev sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz gibi dizayn edebileceğiniz evinizi hayal gücünüzle muhteşem bir hale getirebilirsiniz.

Kullanıcılar için düzenlenen mini oyunlarda meydan okuyabilir, farklı görevleri yerine getirmek için mücadeleye girebilirsiniz. ​​Pk Xd APK Son Sürüm ile güncel versiyonu indirebilirsiniz.

Hayali bir dünyada istediğiniz karakter olmanızı sağlayan Pk Xd APK ile, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir ve farklı kullanıcılarla etkileşime geçebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)