Pixel Gun 3D APK 23.1.3

Icon Pixel Gun 3D APK 23.1.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pixel Gun 3D Oyununda Silahlı Çatışmalarda Nişancılık Yeteneğini Sergile! Pixel Gun 3D APK Menüsü İçerisinde Heyecan Dolu Karşılaşmalarda Rakiplerini Etkisiz Hale Getir!

Bilgisi Pixel Gun 3D

İsim Pixel Gun 3D
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 23.1.3
Boyut 79.77 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Pixel Gun 3D
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.pixel.gun3d
Şimdi İndir

Pixel Gun 3D Menu Nedir?

800’den fazla silah aracılığı ile rakip oyuncularla mücadeleye girebileceğiniz, çevrimiçi ve modlu bir savaş oyunudur. 3 boyutlu olarak geliştirilmiştir ve oyun içerisindeki tüm tasarımlar piksellerden oluşmaktadır.

Pixel Gun 3D Türkçe dil desteğine sahiptir. Ayrıca oyun içerisinde 10 adet bulunmaktadır. Bu modlar arasında geçiş yapabilir, size en eğlenceli gelen modda arkadaşlarınızla birlikte heyecana katılabilirsiniz.

100’den fazla harita içerisinde rekabet edebilirsiniz. Ayrıca bu haritalar, sene içerisinde güncellenmekte ve değiştirilmektedir. Mini oyunlara katılabilir, zombi mücadelesi içerisinde macera yaşayabilirsiniz.

Pixel Gun 3D On Pc Android ve İOS cihazlar için modlu kullanıma açıldı! Pixel Gun 3D Promo Codes aracılığı ile ücretsiz avantajlardan ve sınırsız kaynaklardan faydalanabilirsiniz.

Pixel Gun 3D APK Sınırsız cephane oyunu, “​​Pixel Gun 3D” isimli oyun geliştiricisi tarafından piyasaya sürülmüştür. Olumsuz etkilere maruz kalınmaması için 13 yaş ve üzerindeki oyunculara tavsiye edilmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)