Pixel Combat APK 5.3.7

Icon Pixel Combat APK 5.3.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pixel Combat APK mermi Kullanarak İstediğin Silahı Kullanmaya Başla! Pixel Battle Royale APK Menüsü İle Çılgın Zombilere Karşı, Dünyayı Kurtaracak Cesareti Topla!

Bilgisi Pixel Combat

İsim Pixel Combat
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.3.7
Boyut 485.21 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici GS Games Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gsgames.pixel.combat
Şimdi İndir

Pixel Combat: Zombies Strike Nedir?

Mobil cihazınızdan piksel bir dünyada zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi vererek savaş tecrübesi yaşayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Pixel Combat APK 2022 oyunu, “GS Games Studio” isimli video oyun geliştiricisi tarafından, 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. iOS ve Android sistemli cihazları desteklemektedir.

Birbirinden farklı özelliklerde bir çok silah bulunan Pixel Combat APK oyunu içerisinde, zombilere karşı dünyayı kurtarmak için savaşmanız gerekmektedir.

3 boyutlu oyun içerisinde FPS oyun deneyimini yaşayabilirsiniz. Alev makinesi, balta, bıçak gibi çeşitli silahları kullanarak, zombileri öldürebilirsiniz.

Pixel Combat APK Son Sürüm ile oyunun en son versiyonunu, Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. Karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Pixel Combat APK oyununda, çeşitli zombi türleri üzerinize doğru gelirken onların zayıf noktalarını keşfetmeli, saldırılarınızı zayıf oldukları yöne doğru yapmanız gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)