Pingru APK 2.0.1

Icon Pingru APK 2.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pingru APK ile gizli Instagram hesapları kolayca görülebiliyor. Pingru APK indir ve gizli Instagram hesaplarının içeriklerini görmek senin için çocuk oyuncağı olsun.

Bilgisi Pingru

İsim Pingru
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.0.1
Boyut 3.60 Mb
Kategori Sosyal
Geliştirici goygoy
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.pingru.android
Şimdi İndir

Pingru apk ile artık gizli Instagram hesabı kalmayacak.

Instagram’da gezerken takip etmediğiniz ancak içeriklerinin ne olduğunu merak ettiğiniz hesaplarla karşılaştınız mı? Bu soruya herkesin cevabı muhakkak evet olacaktır. Çünkü bu Instagram kullanan herkesin ortak problemleri arasında yer alıyor.

İşte bugün size bunun çözümü için oldukça pratik bir uygulamadan bahsedeceğiz: Pingru.

unnamed (3)

Pingru apk uygulaması ile artık içeriklerini merak ettiğiniz gizli Instagram profillerini onları takip etmeden de kolayca görebileceksiniz. Nasıl mı? Gelin Pingru Instagram gizli profiller nasıl görülür detaylarıyla birlikte bakalım.

Pingru apk full indirme & kullanma

Pingru, halihazırda Android işletim sistemine sahip cihazlar için Google Play Store üzerinden Pingru şeklinde arama yapılarak indirilebilir. Bunun yanı sıra Pingru apk indir şeklinde Google araması yapılarak da uygulamanın apk sürümü indirilerek kullanılmaya başlanabilir.

Pingru nasıl kullanılır buna detaylı olarak aşağıda yer vereceğiz. Burada şimdilik Pingru’ya bir genel bakış ve Pingru’nun özelliklerine göz atmak istiyoruz.

unnamed (2)

Pingru apk ile ücretli üyelik de sunan Pingru’nun full sürümünde ek olarak Instagram yayınlarını görme, hikayeleri takip etme gibi özellikler de kullanılabilmektedir.

Pingru uygulamasının geliştiricisi goygoy uygulama geliştirme ekibidir.

Pingru apk full özellikleri

Görüldüğü gibi Pingru apk’yı hem indirmek hem de kullanmak oldukça kolay. Google Play Store üzerinden kolayca indirilebilen Pingru uygulamasının özelliklerini şu şekilde belirtebiliriz:

  • Gizli Instagram profillerini görüntüleme
  • Profili kimlerin takip ettiğini görebilme
  • Pingru apk son sürüm ile Instagram yayınları, vurguları ve hikayelerini takip edebilme
  • Gizli profilin profil fotoğrafının büyütülmüş versiyonunu görme

Pingru pro apk ile Instagram’a dair tüm bu özelliklerin çok daha fazlasını kolayca inceleyebilirsiniz.

Pingru ücretsiz apk nasıl kullanılır?

Şimdi gelelim Pingru’nun bu eşsiz özelliklerinin nasıl kullanılabileceğinin detaylarına.

Pingru ücretsiz apk uygulamasını açtıktan sonra sizden uygulamanın talep edeceği ilk şey Instagram hesabınızla uygulama arasında bir bağlantı kurmanız olacaktır. Bu süreç zorunludur ancak burada orijinal Instagram hesabı ile Pingru’ya bağlanmak istemeyenler bir fake hesap açarak bu hesaplarını bağlantılandırabilirler. Bağlanacak hesabın minimum 50 takipçisinin olması da yine Pingru’nun sağlıklı çalışması için gereken bir özelliktir.

unnamed (1)

Pingru’nun ücretsiz versiyonu ile gizli hesapların sadece fotoğrafları, beğenileri ve yorumları görülebiliyor. Gizli hesaplarla ilgili yukarıda saydığımız özelliklerin tamamını görebilmek için Pingru apk Premium kullanmak gerekiyor.

Pingru’ya giriş yaptığınızda sizi bu ekran karşılıyor. Buraya içeriklerini görmek istediğiniz gizli hesabın Instagram kullanıcı adını yazmanız gerekmektedir.

Kullanıcı adı ile yaptığınız arama neticesinde karşınıza çıkacak ekran yukarıdaki ekrandır. Burada ilgili kullanıcıyı Pingru doğrudan bulur. Karşınıza çıkan kullanıcının profiline tıkladığınızda gizli hesabın gönderi şeklindeki fotoğrafları, bunların yorumları ve beğenilerini Pingru apk 2021 son sürümde ücretsiz görebilirsiniz.

Sonuç

Pingru Instagram takip uygulaması yani orijinal şekliyle Pingru any profile viewer apk olarak bilinen uygulamanın gelişmiş özellikleri ile kullanımının ne kadar kolay olduğunu gördünüz.

unnamed

Instagram’da gizli bir hesabın gönderilerini ve hikayelerini görmek için en gelişmiş yollardan biri olan Pingru’nun en önemli özelliği kesinlikle kullanıcılarına pratik kullanım sunuyor olmasıdır. Bu pratik kullanımın en önemli avantajı bir gizli profilin sadece Instagram kullanıcı adı ile onun içeriklerine kolayca erişim sunuyor olmasıdır.

Siz de Pingru’yu Google Play Store’da ya da Pingru apk şeklinde yapacağınız arama neticesinde Android cihazlarınızda yukarıda detaylarıyla anlattığımız şekilde kolayca kullanabilirsiniz.

Pingru sayesinde merak ettiğiniz tüm Instagram hesaplarının içeriklerine sadece onların kullanıcı adı ile hemen ulaşmaya başlayın.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)