Piggy Game For Robux APK 400080

Icon Piggy Game For Robux APK 400080
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Piggy Game For Robux APK İle Kurbanlarını Yakala Ve Parçala! Piggy Game For Robux Nasıl Kullanılır Öğren Ve En Vahşi Yöntemlerle Kurbanlarını İnfaz Et!

Bilgisi Piggy Game For Robux

İsim Piggy Game For Robux
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 400080
Boyut 28 MB
Kategori Klasik
Geliştirici Анатолий Пермяков
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Piggy Game For Robux APK Oyunu Nedir?

“Mahendra Balotiya” tarafından geliştirilen Piggy Game For Robux Download oyunu, “Büyükanne Domuzcuk” rolünde oynadığınız bir mobil kurban avlama oyunudur. Karakterinize dokunarak onu hızlandırabilir ve kurbanları daha kolay yakalayabilirsiniz.

Download Piggy Game For Robux APK oyununda, dokunmatik ekrana sahip mobil cihazlarınızın ekranına dokunarak karakterinizi yönlendirebilir ve kurbanlarınızı yakalayabilirsiniz. Yakaladığınız kurbanlardan para kazanabilirsiniz.

Öncelikle, kurbanınızı öldürmek için onu yakalamalısınız. Yakaladığınız kurbanı, elinizdeki silah yardımıyla ve tekmelerinizle öldürebilirsiniz. Piggy Game For Robux Free özelliği ile yakalama ve öldürme sürecini hızlandırabilir ve karakterinizi daha kolay geliştirebilirsiniz.

Piggy Game For Robux Yükle ve oyun içerisindeki balta ve beyzbol sopası gibi çeşitli silahları kullan! Daha fazla kurban avlamak için silahınızı geliştirin. Geliştirmeleri kazandığınız para ile gerçekleştirebilirsiniz.

Piggy Game For Robux Oyna ve kurbanlarına korku dolu anlar yaşat! Oyunu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilir ve karakterinizle dehşet saçmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)