Piano Tiles 2 APK 3.1.0.1138

Icon Piano Tiles 2 APK 3.1.0.1138
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Piano Tiles 2 İndir Ve Akıllı Cihazından Piyano Çalmaya Başla! Müziklerin Büyüleyici Ritimlerine Katıl! Piano Tiles 2 APK hepsi İndir Piyano Çalma Yeteneğini Geliştir!

Bilgisi Piano Tiles 2

İsim Piano Tiles 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 3.1.0.1138
Boyut 71.3 MB
Kategori Atari
Geliştirici Cheetah Games
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Piano Tiles 2™ Nedir?

Akıllı cihazınız üzerinden piyano çalmanıza olanak tanıyan bir mobil oyundur. “Cheetah Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur.

Piano Tiles 2 İndir APK oyunun oynanışı oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey, ekranda aşağıya doğru hareket eden siyah tuşlara basmaktır. Siyah tuşların her biri farklı bir notanın sesini çıkarmaktadır.

Kaçırmadan bastığınız siyah tuşlar aracılığı ile şarkının tamamını çalabilirsiniz. Piano Tiles 2 APK Full oyunun oynanışı basit olsada, arka arkaya hızlı bir şekilde ilerleyen siyah tuşların hepsine doğru bir şekilde basmak oldukça zordur.

Piano Tiles 2 APK 2022 oyunu içerisindeki farklı zorluk seviyelerini deneyerek kendinize uygun olan bir zorlukta başlayabilirsiniz. Ulusal sıralamalarda üst basamaklara çıkmak için diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

Piano Tiles 2 APK oyunu ile birlikte piyano çalma tecrübesini istediğiniz yerde deneyimleyebilirsiniz. Keyifli müzikler ile eğlenceli bir oyuna katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)