PhotoRoom Pro APK 4.8.5

Icon PhotoRoom Pro APK 4.8.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Photoroom PC Uygulamasının Ardından Android Ve iOS Sistemli Cihazlar İçin Optimize Edildi! Photoroom APK Reklamsız Uygulamasını Kullanarak Hızlı Fotoğraf Düzenlemeleri Yap!

Bilgisi PhotoRoom Pro

İsim PhotoRoom Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 8.0+
Son Sürüm 4.8.5
Boyut 133.25 Mb
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici Artizans of Photo Video Background Editor App
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.photoroom.app
Şimdi İndir

Photo Room APK Nedir?

Fotoğraflarınız içerisinde bulunan nesne, figür ve kişileri kolayca kırpmak ve arka plan düzenlemeleri yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulamasıdır.

Photoroom Nasıl Kullanılır diye soruyorsanız, uygulamanın içerisindeki araçlar sizin yerinize tüm işlemleri yapmaktadır. Araçları kullanmak için bir kaç dokunuş yapmanız, yeni içerikler oluşturmanız için yeterlidir.

Photoroom APK Full uygulaması ile usta bir fotoğraf düzenleyicisi olmadan, profesyonel işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Arka plan düzenlemesi yapabilir, ışık ayarlarını düzenleyebilir, içeriklerinize metin ekleyebilirsiniz.

+1000 adet arka plan görünümlerinden bir tanesini kullanarak düzenleme yapabilirsiniz. E-ticaret ürün satışı yapıyorsanız, sattığınız ürünleri etkileyici görseller haline getirebilirsiniz.

Photozoom Pro uygulaması ile portre fotoğrafları oluşturabilir, kullanabilir, sosyal platform profilleri için kapak fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Photo Room APK Download ile uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

Photoroom Pro APK uygulaması, “​​Artizans of Photo Video Background Editor App” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. Etkileyici fotoğraflar oluşturarak dikkatleri üzerinize toplamak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)