PGT Pro GFX & Optimizer APK 0.20.9

Icon PGT Pro GFX & Optimizer APK 0.20.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

PGT Pro GFX & Optimizer APK Son Sürüm Uygulamasıyla Cihaz Performansını Yükselt! PGT Pro GFX & Optimizer(with advance settings APK) Avantajlarını Kaçırma!

Bilgisi PGT Pro GFX & Optimizer

İsim PGT Pro GFX & Optimizer
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 0.20.9
Boyut 4.07 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Trilokia Inc.
Fiyat $0.49
Google Play Linki inc.trilokia.pubgfxtool
Şimdi İndir

PGT Pro GFX & Optimizer Edition Nedir? 

Cihazınızın kapasitesini maksimum seviyede kullanarak performansınızı üst düzeye çıkaracak bir uygulaması mı arıyorsunuz? PGT+ Pro GFX & Optimizer(with advance setting) uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Donanımlı ve işlevsel özelliklerini kullanabilir, cihazınızın pil ömrünü sağlıklı bir şekilde uzatabilirsiniz. Çözünürlük ayarlarınızı kişiselleştirebilir, 120 FPS’ye kadar görüntü yenilemesini aktif hale getirebilirsiniz.

Oynadığınız mobil oyunlar için cihaz sisteminizi optimize edebilir, yüksek performanslı oyun keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Arka planda cihazınızın RAM’ini meşgul eden uygulamaları kapatabilirsiniz.

Cihazınızın grafik ayarlarını HDR ve UHD olarak seçebilir, gölge ayarı yapabilirsiniz. PGT Pro GFX Optimizer With Advance Settings APK Download ile uygulamasını indirebilirsiniz.

PGT Pro GFX & Optimizer APK uygulaması, “Trilokia Inc.” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Güçlü, akıcı ve kullanışlı bir arayüz ile cihazınızı maksimum seviyede kullanmanızı sağlamaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)