Pgsharp Premium APK 1.97.0

Icon Pgsharp Premium APK 1.97.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

PGSharp APK Free Key İle Birlikte İstediğiniz Herhangi Bir Yerdeki Pokemonu Yakalayın! Pokemon Go PGSharp APK Uygulamasını Kullanarak İstediğiniz Yere Işınlanın!

Bilgisi Pgsharp Premium

İsim Pgsharp Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.97.0
Boyut 211 MB
Kategori Alet
Geliştirici PGS TECH
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

PGSharp APK Nedir?

Bildiğiniz gibi Pokemon Go oyunu içerisinde oyuncular harita üzerinde gördükleri pokemonların yakınına giderek onları yakalayabilmektedir. PGSharp Virtual Go Plus uygulaması bu zorunluluğu ortadan kaldırmaktadır.

Uygulaması aracılığı ile istediğiniz bir konuma anında gidebilir, harita üzerinde yürüme hızını artırabilir ve joystick kullanabilirsiniz. En güçlü pokemonları yakalamak için vakit kaybetmeyin!

Android ya da iOS sistemli cihazlarınızda Pokemon Go oyununu oynuyorsanız, PGSharp Activation Key 2022 uygulaması ile sınırsız kullanım özelliklerine sahip olabilirsiniz. Pokemon yakalamak için artık istediğiniz bölgeye hızla gidebilirsiniz.

PGSharp Premium Key versiyonu ile sınırsız kullanım özelliklerine ulaşabilirsiniz. PGSharp Download ile uygulamasını sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

PGSharp Premium APK uygulaması tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kısa bir süre içerisinde güçlü bir pokemon antrenörü olmak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)