PewDiePie's Tuber Simulator APK 2.15.0

Icon PewDiePie's Tuber Simulator APK 2.15.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

PewDiePie Tuber Simulator APK Menüsü İle, Ekipman Satın Alabilir Ve Dekorasyon Yapabilirsiniz. PewDiePie Tuber Simulator APK Reklamsız İndir, Eğlenceye Katıl!

Bilgisi PewDiePie's Tuber Simulator

İsim PewDiePie's Tuber Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.15.0
Boyut 205.07 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Outerminds Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.outerminds.tubular
Şimdi İndir

Pewdiepie Tuber Simulator Nedir?

Yayın yaparak olabildiğince çok abone kazanmak ve para kazancı elde etmek oyunun ana amacıdır. Bu yolculukta PewDiePie isimli fenomen size yol göstermektedir.

Küçük ve eski bir odada başladığınız PewDiePie Tuber Simulator APK 2022 oyunu içerisinde, odanızı istediğiniz gibi dizayn edebileceğiniz eşyalar satın alarak ilerlemeniz gerekmektedir.

Daha iyi ekipman ve güzel bir dizayn ile yayınlarınızın kalitesini arttırabilir ve doğru orantılı olarak takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

PewDiePie Tuber Simulator APK oyununda, takipçi sayınız arttıkça daha popüler olabilir ve daha çok gelir elde edebilirsiniz. Yeni elbiseler satın alabilir, evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

Oyun içerisindeki görevleri tamamlayabilir, diğer oyuncuları takip edebilir ve oy kullanabilirsiniz. PewDiePie Tuber Simulator APK Download ile, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

“Outerminds Inc.” tarafından sunulan PewDiePie Tuber Simulator APK oyununu içerisinde, fenomen olma tecrübesini yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza meydan okuyabilir, mücadele arenasında rekabete girebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)