PetrolHead APK 4.7.0

Icon PetrolHead APK 4.7.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Açık Dünyada Heyecanlı Yarışlara Katılmaya Hazır Mısınız? Petrolhead APK Son Sürüm İle Oyunun Güncel Özelliklerini Deneyimle! Petrolhead APK Menu Kullan!

Bilgisi PetrolHead

İsim PetrolHead
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.7.0
Boyut 47.56 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Lethe Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.lethe.petrolhead
Şimdi İndir

Petrolhead Nedir?

Açık dünyada rakiplerinizle heyecanlı yarışlara katılabileceğiniz, ultra lüx arabaları sürme deneyimi yaşayabileceğiniz, üstün grafiklere sahip bir mobil oyundur.

Petrolhead APK Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için geliştirilmiştir. “Lethe Studios” isimli sağlayıcı tarafından kullanıcılara sunulmaktadır.

Petrolhead APK Online oyununda, arkadaşlarınızla sürüş yapabilirsiniz. Tek oyunculu modda ilerleyerek sürüş yeteneğinizi geliştirebilir, kariyerinize başlayabilirsiniz.

Petrolhead oyununda görüntü kalitesi çok yüksektir. Çarpıcı grafikler, detaylı araç tasarımları, gerçekçi fizik ve mekanikler sürüş deneyimini üst noktalara çıkarmaktadır.

Oyun içerisinde bulunan atölyeyi kullanarak, erişebileceğiniz +80 aracı kişiselleştirebilirsiniz. Petrohead'in APK parası ile büyük bir ekonomiye sahip olabilirsiniz.

Petrolhead APK içerisindeki görevleri tamamlayabilirsiniz. Çeşitli ödüller ve rozetler kazanabilirsiniz. Kazandığınız rozetleri profilinizde paylaşabilir ve deneyiminizi diğer kullanıcılara gösterebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)