Pes 2023 APK 8.1.0

Icon Pes 2023 APK 8.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

efootball Pes 2023 APK İndir Android Oyun Platformlarında Popüler Bir Hale Geldikten Sonra, Oyunun 2023 Versiyonu Yayınlandı! Download Pes 2023 APK + Data Obb Offline Oyna!

Bilgisi Pes 2023

İsim Pes 2023
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 8.1.0
Boyut 95 MB
Kategori Spor
Geliştirici KONAMI
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Pes 2023 Mobile APK Nedir?

Pro Evolution Soccer isimli futbol oyunu, her sene çıkan yeni versiyonu ile güncel takımları, kadroları ve daha birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Mobil oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu!

Bilgisayar ve konsol cihazlarının ardından Pes 2023 APK Cepde yayınlandı. Mobil oyun içerisinde Türkiye ligine, Türk takımlarına ve Türk futbolculara ulaşabilirsiniz. Online ya da offline olarak oyunu akıllı cihazlarınızdan oynayabilirsiniz.

Pes 2023 mobile APK Download ile mobil oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Download efootball Pes 2023 APK ile oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Pes 2023 APK Coins ile birlikte oyun içerisindeki kilitli özellikleri açabilir özelliklerini kullanarak yıldızlar karması bir takım oluşturabilirsiniz.

Efootball 2023 Android Ne Zaman Çıkacak diye soruyorsanız, mobil oyuna yazımız içerisindeki indirme bağlantılarını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Pes 2023 APK oyunu, “KONAMI” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Futbol oyun deneyimini 2023 yılı yenilikleriyle tecrübe edebileceğiniz bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)