Pes 2022 APK 8.1.0

Icon Pes 2022 APK 8.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

efootball 2022 APK Sınırsız para Android Oyun Kullanıcıları Arasında Oldukça Popüler Bir Hale Geldi! Pes 22 Mobile APK İndir Ve Online Oyuncularla Maç Yaparak Zirveye Ulaşmaya Çalış!

Bilgisi Pes 2022

İsim Pes 2022
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 8.1.0
Boyut 95.53 Mb
Kategori Spor
Geliştirici KONAMI
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

APK Pes 2022 Nedir?

Kendi takımınızı oluşturabileceğiniz, armanızı düzenleyebileceğiniz, takımınıza oyuncu transferi yapabileceğiniz, online (internet üzerinden), offline (internet bağlantısı olmadan) ve çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz mobil bir futbol oyunudur.

özellikleri ile birlikte sunulan Pes 6 APK Menüsü oyunu içerisinde turnuvalara, lig ve kupa mücadelelerine katılabilirsiniz. Futbol yeteneğinizi geliştirmek için antrenman yapabilirsiniz.

Futbolcularınızın özelliklerini yükseltebilir, kulübünüzün stadını inşa edebilirsiniz. Kazandığınız maçlardan para kazanabilir, oyunu içerisinde bulunan sınırsız özellikleri kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sitemizden Pes 2022 APK Obb Download ile indirebileceğiniz efootball Pes 2022 Mobile oyunu, tam paket şeklinde sunulmaktadır. Oyunu indirdikten sonra kurulumu yapabilir ve hemen oyuna başlayabilirsiniz.

Pes 2022 APK oyunu “KONAMI” tarafından geliştirilen bir oyun serisidir. Her yıl yenilenen kadrolar, formalar ve güncel oyuncularla birlikte oyunculara futbol heyecanı sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)