Pes 2017 APK 1.4

Icon Pes 2017 APK 1.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pes 2017 Mobile APK Oyunu İle Rakiplerine Karşı Futbol Yeteneğini Sergilemeye Hazır Mısın? Pes 2017 Sistem Gereksinimleri Ve Çok Daha Fazlası İçin Yazımızı Okuyun!

Bilgisi Pes 2017

İsim Pes 2017
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 1.4
Boyut 66 MB
Kategori Spor
Geliştirici Jim Alfred
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Pes 2017 Extreme Nedir?

“Pro Evolution Soccer” kelimelerinin kısaltılması ile isimlendirilen Pes futbol oyunu içerisinde, futbol takımınızı seçerek zorlu futbol maçlarında yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Gerçekçi ve etkileyici 3 boyutlu grafiklerle geliştirilen oyunu, Pes 2017 Süper Lig Yaması ile birlikte sunulmaktadır. Böylece süper lig içerisinde heyecanlı bir rekabete girebilirsiniz.

Pes 2017 Türkçe Spiker modunu kullanarak spiker dilini Türkçe’ye çevirebilirsiniz. Pes 2017 Transfer Yaması 2022 ile birlikte yıldız oyuncuları kendi kadronuza alabilir, futbol takımınızı daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Paslarınıza ve şutlarınıza otomatik olarak uyum sağlayan fizik yardımı ile atak yapabilir, rakibinizin kalesine gol atabilirsiniz. Pes 2017 Oyun İndir ile oyunu sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Pes 2017 APK oyunu içerisinde ödül ve kupa kazanmak için mücadele edebilirsiniz. Sıralamalarda üst basamaklara tırmanmaya çalışabilir, yakın arkadaşlarınızla rekabete girebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)