Pes 2013 APK 1.1

Icon Pes 2013 APK 1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pes 2013 APK İndir Android Oyun Platformlarında Maksimum Eğlence Sunuyor! Pes 2013 APK Menüsü İndir Ve Heyecanlı Futbol Maçlarında Rakiplerinle Karşılaşmaya Başla!

Bilgisi Pes 2013

İsim Pes 2013
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.1
Boyut 505 MB
Kategori Spor
Geliştirici Apkindir.Club
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Pes 2013 APK Android Nedir?

Türkçe dil desteği ile birlikte oynayabileceğiniz, “KONAMI” isimli ünlü spor oyunları geliştiricisi tarafından sunulan, bilgisayar ve playstation cihazlarının ardından mobil cihazlar için geliştirilen bir oyunudur.

2013 yılının başında çıkan futbol oyunu, seri içerisinde kemik bir oyuncu kitlesi oluşturdu. Aradan yıllar geçmesine rağmen, günümüzde hala PES 2013 APK (Pro Evolution Soccer 2013) oyunu keyifle oynanıyor.

Geliştiriciler bu durumun farkına vardıktan sonra, mobil cihaz kullanıcıları için Pes 2013 APK + Obb dosyalarını piyasaya sürdü. Android sistemli cihaz kullanıcıları, bu duruma oldukça memnun oldu.

Futbol rekabetini doyasıya yaşayabileceğiniz E Pes 2021 APK içerisinde, istediğiniz bir takımı seçebilir, kadronuzu düzenleyebilir, atak ve savunma planı oluşturabilirsiniz. Pes 2013 APK PC İndir Go ile oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Pes 2013 APK Data Full oyunu içerisinde başarı kazandıkça, küresel sıralamalarda üst basamaklara çıkabilirsiniz. Gerçek oyunculara karşı gerçekçi bir futbol rekabetine hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)