Periscope APK 1.31.4.00

Icon Periscope APK 1.31.4.00
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Periscope İndir APK Uygulamasını Kullanarak Yeni İnsanlarla Tanışabilir, Onların Yayınlarını İzleyebilirsiniz! Periscope APK İndir Ve Yayın Yapmaya Başla!

Bilgisi Periscope

İsim Periscope
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.31.4.00
Boyut 39.4 MB
Kategori Sosyal
Geliştirici Twitter, Inc
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Periscope Nedir?

Gelişen teknoloji ile birlikte sanal dünya hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Sanal dünya, internet aracılığı ile cep telefonu gibi sürekli taşıdığımız cihazlar vasıtasıyla her zaman yanımızda bulunmaktadır.

Sanal platformlar içinde insanların etkileşime girmesi bazı uygulamalar aracılığı ile sağlanmaktadır. Bu işi başarılı bir şekilde üstlenen Periscope APK uygulamasını daha önce duydunuz mu?

Uygulamanın geliştiricisi ünlü bir sosyal platform olan “Twitter”dır. Periscope Live APK aracılığı ile kullanıcıların sundukları canlı yayınlara katılabilir ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçebilirsiniz. İsterseniz kendi yayınızı açabilir, yeni insanlarla arkadaş olabilirsiniz.

Uygulama içerisindeki kullanıcılar aklınıza gelebilecek her konuda yayın yapmaktadır. Ev yapımı turta tarifini görebileceğiniz gibi, mızıka çalan amatör bir sanatçıyı dinleyebilirsiniz.

Periscope APK İOS ve Android sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Uygulama ayarlarından bildirimlerinizi açabilirsiniz. Takip ettiğiniz kullanıcıların yayınları başladığında veya yeni bir kullanıcı sizi takip ettiğinde bildirim alabilirsiniz.

Periscope APK uygulamasında herhangi bir yayına katıldığınızda yorum yazabilirsiniz. Yayını beğendiğinizi ifade etmek için kalp gönderebilir, diğer kullanıcılarla anlık olarak etkileşime geçebilirsiniz. Uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)