Peez APK 3.0

Icon Peez APK 3.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Peez Uygulaması Android Sistemli Cihazınızda Kullanabileceğiniz Dizi Ve Film İzleme Uygulamasıdır. Peez APK İndir Ve Kore İçeriklerini Cihazından Anında İzle!

Bilgisi Peez

İsim Peez
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 3.0
Boyut 39 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Wizard TİM
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Peez Kore Dizileri İzle Nedir? 

Kore dizilerine ve Kore filmlerine akıllı cihazınızdan kolayca ulaşmanızı, içerikleri internet üzerinden izlemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Uygulama, “Wizard TİM” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir.

Sade, basit ve kullanışlı bir arayüzü bulunan Peez Pro APK uygulaması içerisinde, arama çubuğunu kullanarak izlemek istediğiniz içerikleri arayabilir ve o içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Peez TV APK içerisinde bulunan video oynatıcı, akıllı cihazlar için optimize edilmiştir. Yeni dizi bölümlerini görebilir, geçiş yapabilir, altyazı ve ekran ayarlarınızı sanal tuşlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Peez Premium APK uygulaması içerisinden izlediğiniz içeriklere göre öneri alabilir, yeni içerikleri keşfedebilirsiniz. Görüntülediğiniz dizi ya da filmlerin özetini okuyabilir, oyuncularını inceleyebilirsiniz.

Peez APK uygulamasının arayüzü Türkçe’dir. Daha sonra izlemek istediğiniz içerikleri cihazınıza indirebilir, izlemeye ara verdiğiniz içerikleri kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)