Papers Please APK 1.4.4

Icon Papers Please APK 1.4.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Papers Please APK İndir Ve Sınır Kontrol Noktasından Geçmeye Çalışan Şüphelileri Yakala! Papers Please APK Android Oyun Camiasında Sevilen Mini Oyunlardan Biridir!

Bilgisi Papers Please

İsim Papers Please
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.4.4
Boyut 2 MB
Kategori İşletme
Geliştirici Appswiz W.VII
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Papers Please Theme Nedir?

Çetin bir savaş sonrası taraflar arasında imzalanan barış antlaşmasıyla “Grestin”in doğusuna göç başlamıştır. Siz de sınır kontrol noktasında kaçak ve şüphelilerin girişleri engellemeli ve ülkenizin güvenliğini sağlamalısınız.

Oyunu içerisinde size sunulan bavul, pasaport, gazete haberleri gibi yazıları kontrol etmeli ve bir sonuca varmalısınız. Papers Please APK Türkçe özelliği ile tüm oyun içi yazıları Türkçe okuyabilirsiniz.

Papers Please For Android ve İOS mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz mini bir oyunudur. “Appswiz W.VII” tarafından geliştirilmiştir ve kısa sürede mini oyun severlerin göz bebeği konumuna gelmiştir.

Papers Please Short Film sinematiğini izleyerek oyunun hikayesini öğrenebilirsiniz. Oyunu, gerçek tarihten esinlenilmiştir ve onu oyuncusuna çok iyi yaşatmaktadır. Papers Please All Endings ile farklı oyun sonları sizi beklemektedir.

Papers Please APK oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirerek siz de savaş sonu atmosferini yaşayabilirsiniz. Dikkat edin, o bavulun içinde bir silah ya da bir bomba olabilir!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)