Panda Gamepad Pro APK 2.8

Icon Panda Gamepad Pro APK 2.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Panda Gamepad Pro APK Activator Uygulamasını Kullanarak Oyun Keyfini Üst Seviyeye Çıkart! Panda Gamepad Pro Activation Türkçe Dil Desteği İle Kullanıcılara Sunuldu!

Bilgisi Panda Gamepad Pro

İsim Panda Gamepad Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.8
Boyut 8.67 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Panda Gaming Studio
Fiyat $3.99
Google Play Linki com.panda.gamepad
Şimdi İndir

Panda Gamepad APK Nedir?

Akıllı cihazlarınızdan oynadığınız mobil oyunlar, dokunmatik ekranların yeterince büyük olmaması sebebiyle karmaşık kontrollere sahiptir. Mobil oyunları oynarken gamepad ismi verilen konsolları cihazımıza takarak, kontrol ve yönlendirmeleri daha akıcı bir hale getirebiliriz.

Panda Gamepad Booster APK uygulaması, kontrol cihazınıza istediğiniz tuşları atamanıza, atadığınız tuşları yer değiştirmenize ve akıcı olarak mobil oyunlar üzerinde kontrol sağlamanıza yarayan bir programıdır.

Panda Gamepad Pro Activation No Pc ile birlikte uygulamayı bilgisayarınız üzerinde aktif hale getirmenize gerek kalmamaktadır. Panda Gamepad - Call Of Duty Mobile ve PUBG gibi birçok oyun üzerinde üstün performans sergilemektedir.

Panda Gamepad Pro APK uygulaması, “Panda Gaming Studio” tarafından geliştirilmiştir. Tüm yaş gruplarındaki kullanıcıların kullanabileceği bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)