Panda Game Booster APK 1.0.0

Icon Panda Game Booster APK 1.0.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Panda Game Booster İndir Ve Android Cihazının Performansını En Üst Seviyeye Çıkart! Panda Game Booster APK Download İle, Uygulamayı Hemen Kullanmaya Başla!

Bilgisi Panda Game Booster

İsim Panda Game Booster
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 1.0.0
Boyut 2.1M
Kategori Alet
Geliştirici Panda Gaming Studio
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.panda.gamebooster
Şimdi İndir

Panda Game Booster & GFX Tool for Battleground Nedir 

Android işletim sistemine sahip cihazların, işletim sistemi performansını arttırmak, düzenlemek ve yönetmek için geliştirilmiş bir program uygulamasıdır.

Panda Game Booster APK Full uygulaması, “Panda Gaming Studio” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcıların erişimine sunulmuştur.

Panda Game Booster Pro APK 2022 uygulaması ile, cihaz belleğini ve CPU kullanımını görüntüleyebilir, arka planda çalışan gereksiz işlemleri temizleyebilirsiniz. Android cihazınızdan yaşadığınız oyun deneyimini bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Panda Game Booster APK Pro uygulaması aracılığı ile, cihazınızın ulaştığı sıcaklığı, ağ ve trafik durumunu görüntülemeniz mümkündür. Oyunların grafikleri ve sistem gereksinimleri ile, cihazınızı optimize edebilirsiniz.

Panda Game Booster Premium APK ile, cihazınızın çözünürlüğünü değiştirmeniz mümkündür. Gölge ayarları, kenar yumuşaklığı, ışık efektleri ve daha birçok ayarı yapabilmenizi sağlamaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)