Oyun Eklentileri APK 5.0.08

Icon Oyun Eklentileri APK 5.0.08
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Samsung Oyun Eklentileri APK Desteği İle Birlikte Oyun Keyfini Zirveye Çıkart! Game Plugins APK Samsung APK Uygulamasını Kullanarak İşletim Sistemini Hızlandır!

Bilgisi Oyun Eklentileri

İsim Oyun Eklentileri
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.0.08
Boyut 14 MB
Kategori Alet
Geliştirici Samsung Electronics Co., Ltd.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Samsung Oyun Eklentileri APK Nedir?

Mobil oyunları akıllı cihazınızdan sürekli oynuyorsanız, işletim sisteminizi hızlandırarak performansınızı yükseltmek isteyebilirsiniz. Oyun Eklentileri FPS değerlerinizi artırarak, akıcı bir oyun performansını kullanıcılara sunmaktadır.

Oyun Eklentileri APK Son Sürüm uygulamasını güncel olarak kullanabilirsiniz. Güncel yenilikler ile birlikte, eğlenceli deneyime siz de katılabilirsiniz.

Oyun Eklentileri Galaxy Store tarafından sunulan bir uygulamasıdır. “Samsung Electronics Co., Ltd.” tarafından geliştirilmiştir. Uygulamayı ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Galaxy Store Game Plugins ile birlikte cihazınızın sıcaklık, CPU ve GPU değerlerini kontrol edebilirsiniz. Pil tasarrufu sağlayabilir, görüntü kalitesini yükseltebilirsiniz.

Mobil uygulama cihazınıza otomatik olarak etki etmektedir. Oynamak istediğiniz oyunu açtığınızda uygulama devreye girmekte, oyunu kapattığınız anda devreden çıkmaktadır.

Oyun Eklentileri APK uygulaması ile eşsiz bir oyun deneyimi sizleri bekliyor! Akıllı cihazınız eskiyse ve performansınızı maksimum seviyeye çıkartmak istiyorsanız, size birçok geliştirme seçeneklerini birlikte sunan uygulamasını kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)