Otobüs Simulator Ultimate APK 2.0.7

Icon Otobüs Simulator Ultimate APK 2.0.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Otobüs Simulator Ultimate 2.0 APK İle Türkiye İçerisinde Gerçekçi Bir Şoförlük Deneyimi Yaşa! Otobüs Simulator APK Para İle İstediğin Aracı Kullan!

Bilgisi Otobüs Simulator Ultimate

İsim Otobüs Simulator Ultimate
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0.7
Boyut 68 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Zuuks Games
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Otobüs Simulator : Ultimate Nedir?​​ 

Multiplayer (Çok Oyunculu) olarak oynayabileceğiniz bir şoförlük simülasyonu oyunudur. “Zuuks Games” tarafından geliştirilen mobil oyun, tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur.

Otobüs Simulator Ultimate APK oyunu, Türkiye haritası içerisinde kamyon şoförlüğü deneyimini gerçekçi bir şekilde yaşamanız için tasarlanmıştır.

Oyun Türkçe seslendirme desteğine sahiptir ve +13 otobüsü sürmenize olanak tanımaktadır. Yolculuğunuz sırasında +250 radyo istasyonundan müzik dinleyebilirsiniz.

Seyahatinize mola vermek isterseniz, dinlenme tesislerini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı olarak dizayn edilen otobüs kokpitlerinde keyifli bir sürüş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Otobüs Simulator APK Nasıl İndirilir diye düşünüyorsanız, Otobüs Simulator Ultimate APK Son Sürüm oyununun güncel versiyonunu sitemizden indirebilirsiniz.

Oyunu Android cihazınızda oynamak için minimum Android 7.0 işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca cihazınızda 2 GB boş hafıza bulunmalıdır.

Otobüs Simulator Ultimate APK oyunu değişen hava şartları, diğer araçların hareket halinde olduğu akıcı trafik, kaliteli grafikler ve farklı kamera açıları ile etkileyici bir yapıya sahiptir. Gerçekçi şoförlük deneyimine hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)