Osman Gazi APK 1.0

Icon Osman Gazi APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Osman Gazi APK İle, Oyun İçerisinde İstediğin Şeyi Satın Al! Osman Gazi Oyunu APK Olarak Kullanıcılara Sunulmaktadır. Maceraya Hazır Mısın?

Bilgisi Osman Gazi

İsim Osman Gazi
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.0
Boyut 146 MB
Kategori Macera
Geliştirici UMURO
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.umuro.osman
Şimdi İndir

Osman Gazi Nedir? 

Kayı Boyu destanı ile birlikte, Türk tarihinde Osmanlı Hanedanlığı’nın temellerini atan “Osman Gazi” isimli padişahın hikayesini gerçek tarih ile paralel olarak anlatan mobil oyundur.

Oyun, “UMURO” isimli video oyun geliştiricisi tarafından, 13 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. “Macera Oyunları” kategorisinde yer almaktadır.

iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiştir. 3 boyutlu kaliteli grafikler, kolay kullanım ve akıcı hikayesi ile Osman Gazi 2022 APK oyunu, keyifli bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Osman Gazi APK İndir ile, oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. Osman Gazi APK Altın ile, oyun içerisinde avantaj elde edebilirsiniz.

Osman Gazi, Kayı Boyu’nun Bey’i olan Ertuğrul Gazi’nin oğludur. Osman Gazi APK oyunu içerisinde, Osman Gazi’yi kullanarak savaşmalı ve Osmanlı’nın kuruluşunun temellerini atmanız gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)