OSM APK 4.0.16.2

Icon OSM APK 4.0.16.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

OSM APK İndir Ve Mobil Cihazından Online Menajerlik Oyununda Futbol Yeteneğini Sergilemeye Başla! OSM APK Para Kullanarak Oyun İçinde Avantajlı Ol!

Bilgisi OSM

İsim OSM
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 4.0.16.2
Boyut 123.48 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Gamebasics BV
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gamebasics.osm
Şimdi İndir

OSM 21/22 - Futbol Oyunu Nedir?

Favori kulübünüzü ve ünlü oyuncuları kadronuza dahil edebileceğiniz çevrimiçi bir futbol menajerliği oyunudur. “Gamebasics BV” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur.

OSM Son Sürüm APK oyunu içerisinde kadronuza aldığınız oyuncularınıza idman yaptırabilir ve yeteneklerini geliştirebilirsiniz. Daha iyi oyuncuları keşfedip kadronuza ekleyerek, güçlü bir takım oluşturabilirsiniz.

OSM APK oyununda, oyuncularınızı ve kadronuzu iyice tanıdıktan sonra, takımınızın en avantajlı olacağı taktiği geliştirebilir ve rakiplerinizle karşılaşmalarınızda taktiksel değişiklikler yapabilirsiniz.

OSM APK İndir 2022 ile oyunu Android sistemli cihazınızdan oynamaya başlamak için, sitemizden indirebilirsiniz. Liglere katılabilir, kupa mücadelelerinde oynayabilir, kupa yolculuğunda takımınıza önderlik edebilirsiniz.

OSM APK oyunu ile futbol dünyasına giriş yaparak mücadele dolu yeşil sahalarda yerinizi alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla rekabet içerisine girebilir, dostluk maçları düzenleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)