Opera APK 74.0.3922.70977

Icon Opera APK 74.0.3922.70977
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Opera APK İndir Ve Akıllı Cihazından Güvenli İnternet Kullanabilir, Reklamları Kaldırabilirsiniz! Opera APK Download İle Tarayıcıyı Sitemizden İndirebilirsiniz! 

Bilgisi Opera

İsim Opera
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 74.0.3922.70977
Boyut 111.40 Mb
Kategori İletişim
Geliştirici Opera
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.opera.browser
Şimdi İndir

Ücretsiz VPN'li Opera tarayıcı Nedir?

Mobil cihazınızdan güvenle kullanabileceğiniz, içerisinde VPN bulunan, internet üzerinde gezinirken önünüze çıkan reklamları kaldırmanıza olanak tanıyan mobil bir internet tarayıcısıdır.

Opera APK Full uygulaması içerisindeki Popüler Flow özelliğini kullanabilir, dosya ve bağlantılarınızı (iOS, Android, PC, Tablet gibi) diğer cihazlarınızda kullanabilirsiniz. QR kod tarayıcısına uygulama içerisinden ulaşabilirsiniz.

Gece modunu aktif hale getirebilir, gözünüzü yormadan cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Parola ve kişisel bilgilerinizi uygulamaya kaydedebilir, uzun formları saniyeler içerisinde otomatik olarak doldurabilirsiniz.

Opera APK uygulaması ile kimliğinizi belli etmeden istediğiniz bir web sayfasına giriş yaparak arama yapabilirsiniz. Cihazınızda hiçbir iz bırakmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Opera Mini APK Eski Sürüm ardından gelen güncel özellikleri ile birlikte sitemizde bulunmaktadır. Android sistemli cihazınıza uygulamayı indirebilirsiniz. 

Opera APK uygulamasını kullanarak internet içerisinde güvenli bir şekilde gezinebilir, dosya indirebilir ve uygulamanın diğer özelliklerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)