Online Soccer Pro APK 1.2

Icon Online Soccer Pro APK 1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Pro Soccer Online APK Oyunu İle Futbol Coşkusuna Katılabilirsiniz! Pro 11 Online Soccer Manager APK İle Futbol Bilgini Sahaya Yansıtmaya Hazır Mısın?

Bilgisi Online Soccer Pro

İsim Online Soccer Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.2
Boyut 26 MB
Kategori Spor
Geliştirici CarbonApps
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.carbonapps.onlinesoccer
Şimdi İndir

Online Soccer Pro Nedir?

Çevrimiçi olarak online oyuncular ile futbol karşılaşmalarına katılabileceğiniz bir mobil oyundur. “CarbonApps” isimli uygulama geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.

Akıllı cihazınız aracılığı ile futbol oynamak mı istiyorsunuz? Gerçek rakiplerinizle karşılaşarak heyecanlı futbol maçlarında rekabete girmek ister misiniz? Online Soccer Pro oyunu tam size göre!

Oyun içerisinde favori futbol takımınızı seçebilirsiniz. Takımınızın oyuncu dizilişini ve taktik ayarlarınızı oyun içerisinden düzenleyebilirsiniz.

Pro Soccer Online Sistem Gereksinimleri nelerdir diye merak ediyorsanız, Android 4.1 ve üzeri sürümlü herhangi bir cihazı kullanmanız yeterlidir. Pro Soccer Online İndir ve rakiplerine meydan oku!

Futbol maçlarının heyecanını Online Soccer Pro APK ile mobil cihazınızdan yaşayabilirsiniz. Rakiplerinize karşı futbol yeteneğinizi sergilemeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)