One Player APK 1.2

Icon One Player APK 1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

One Player APK TV Box İle Film, Dizi Ve Canlı Kanalları İzleyebilirsiniz! One Player APK İndir Ve Akıllı Cihazın Aracılığı İle Medya Dosyalarını Çalıştır!

Bilgisi One Player

İsim One Player
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.2
Boyut 7.5 MB
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Oneplay
Fiyat Bedava
Google Play Linki live.oneplayer
Şimdi İndir

One Player APK 2022 Nedir?

Geliştirilmiş bir video yürütücü uygulaması arıyorsanız, One Player APK Son Sürüm uygulamasının güncel versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Canlı yayın, dizi ve filmleri cihazınız üzerinden yürütebilirsiniz.

One Player APK Android işletim sistemine sahip olan mobil ve akıllı cihazlarda kullanıma sunulmuştur. Bir video yürütücüsünden çok daha fazlası olan uygulaması ile futbol karşılaşmalarını izleyebilirsiniz. One Player Maç İzle özelliğini kullanabilirsiniz.

Mobil uygulaması içerisine oynatma listelerinizi ekleyebilir ve izleyeceğiniz içeriklerin parlaklığını ayarlayabilirsiniz. Piyasada bulunan hemen hemen her formattaki video dosyalarını yürütebilirsiniz. One Player APK Download ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Video dosyalarını One Player APK uygulaması ile yürütürken ekran ayarlaması yapabilir, altyazı özelliklerini kullanabilir, ses seviyesini belirleyebilir ve mobil cihazınıza arama gelmesi durumunda ekranda kontrol sağlayabilirsiniz.

One Player APK uygulaması, “Oneplay” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Tüm yaş gruplarının kullanabileceği destekli bir video yürütücüsüdür.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)