One Night at Flumpty's APK 1.1.6

Icon One Night at Flumpty's APK 1.1.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

One Nights At Flumpty's APK İle Korkulu Ve Heyecanlı Bir Oyun Deneyimi Sizi Bekliyor! One Night At Flumpty's APK İndir Ve Hayatta Kalma Becerilerini Kullanmaya Başla!

Bilgisi One Night at Flumpty's

İsim One Night at Flumpty's
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.1.6
Boyut 42 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.clickteam.onaf1
Şimdi İndir

One Night Flumpty's APK Nedir?

Korku dolu öğeleri ile birlikte hayatta kalma amacını taşıyan bir simülasyon oyunudur. “Clickteam USA LLC” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmaktadır.

Oyun bilinmedik yerden gelen bir telefon konuşması ile başlamaktadır. Bu konuşmada arayan kişi Flumpty isimli yumurtadır. Peşimizden geldiğini söylemektedir.

Oyuncunun görevi güvenlik kameraları arasında geçişler yaparak etrafı izlemektir. Hareket eden varlıkları tespit etmeli, kendisine yaklaştıkları zaman sağında ve solunda bulunan kapıları kapatmaktır.

Oyun içeriği itibariyle Five Nights at Freddy's oyununa oldukça benzemektedir. One Night At Flumpty's 1 APK Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiştir. Oyunu performanslı olarak oynamak için 2 GB RAM’e sahip olmanız gerekmektedir.
Kamera kontrolleri ve kapı kapatıp açma hareketleri enerji götürmektedir. Bu sebeple oyunu tamamlamak istiyorsanız, enerjinizi tasarruflu olarak kullanmalısınız. One Night At Flumpty's APK İndir ve oyun tecrübesini hemen deneyimlemeye başla!

One Night At Flumpty's oyunu ile birlikte heyecanlı dakikalar sizleri bekliyor! Korkunç yumurtaya karşı kendinizi korumaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)