One Night at Flumpty's 3 APK 1.1.3

Icon One Night at Flumpty's 3 APK 1.1.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

One Night At Flumpty's 3 Oyununu Android Cihazınıza Sitemizden İndirebilirsiniz. One Night At Flumpty's 3 APK Sinirsiz para İndir Ve Korkunç Bir Oyun Tecrübesini Deneyimle!

Bilgisi One Night at Flumpty's 3

İsim One Night at Flumpty's 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.1.3
Boyut 155 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.Clickteam.ONAF3
Şimdi İndir

One Night At Flumpty's 3 Mobile APK Nedir?

“Clickteam USA LLC” geliştiricisinin sunduğu “One Night At Flumpty's” isimli oyun serisinin üçüncü oyunudur. Oyundaki temel amaç, gece 12’den sabah saat 6’ya kadar hayatta kalmaktır.

Yaratıklar odalardan ve havalandırmadan üzerinize gelmektedir. Kameraları kontrol ederek geldikleri yönü görebilirsiniz. Fotoğraf makinesinin flaşı ile karanlık yerleri kısa süreliğine aydınlatabilirsiniz.

One Night At Flumpty's 3 APK oyunu soğuk bir ortam içerisinde geçmektedir. Oyun ekranının sol alt köşesinde, oyuncunun vücut sıcaklığını görebileceği bir termometre bulunmaktadır.

Vücut sıcaklığınız düştüğü zaman sol tarafınızda görebileceğiniz sobayı doğru dönmeniz, vücut sıcaklığınızı artırmanız için yeterli olacaktır. Bu esnada savunmasız kalacağınız için oldukça seri hareket etmeniz gerekmektedir.

Oyunu akıcı bir şekilde oynamak için cihazınızda minimum 2 GB RAM bulunması gerekmektedir. One Night At Flumpty's 3 İndir ve korku dolu bir deneyime katıl!

One Night At Flumpty's 3 APK oyunu ile akıllı cihazınızdan korku dolu bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz. Hayatta kalma becerilerinizi test etmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)