One Night at Flumpty's 2 APK 1.0.9

Icon One Night at Flumpty's 2 APK 1.0.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

One Night At Flumpty's 2 Oyununda Hayatta Kalmayı Başarabilecek Misiniz? One Nights At Flumpty's 2 APK Sinirsiz para İle Heyecan Dolu Bir Korku Oyununa Hazır Mısınız?

Bilgisi One Night at Flumpty's 2

İsim One Night at Flumpty's 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.0.9
Boyut 44 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.clickteam.onaf2
Şimdi İndir

One Night At Flumpty's 2 Mobile APK Nedir?

One Night At Flumpty's isimli oyun serisinin ikinci oyunudur. Birinci oyuna kıyasla, oyun daha kapsamlı bir hale getirilmiştir. Oyunun geliştiricisi “Clickteam USA LLC”dir.

One Night At Flumpty's 2 APK Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiştir. Oyundaki temel amaç, gece boyunca hayatta kalmayı başarmaktır. Bulunduğunuz ortamda “Flumpty” isimli yumurta ve korkunç yaratıklar vardır.

Laptop üzerinden kamera görüntülerini inceleyebilir, yaratıkları gözlemleyebilirsiniz. Havalandırma kanallarını açıp kapatabilir, bulunduğunuz odanın ışığını söndürebilirsiniz.
Kameralar arasında gezinirken laptop şarjı bitmektedir. Laptopu kullanmayı bıraktığınızda hızlıca şarj olmaktadır.

Yaratıklara karşı sürekli etrafı kontrol etmeniz ve laptop şarjınızı olabildiğince kontrollü kullanmanız gerekmektedir. Karşınızdaki kapıdan yaratık geldiği anda, ışıkları kapatarak kendinizi gizleyebilirsiniz.

One Night At Flumpty's 2 APK Download ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Tam performanslı olarak oyunu oynamak için cihazınızın 2 GB RAM’e sahip olması gerekmektedir.

One Night At Flumpty's 2 APK ile bu sefer hayatta kalmak çok zor! Korku ve heyecan dolu bir oyun deneyimini tecrübe etmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)