Okçular 2 APK 1.6.7.0.6

Icon Okçular 2 APK 1.6.7.0.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Okçular 2 APK İndir Ve Mobil Cihazından Rakiplerine Karşı Mücadele Başla! Okçular 2 APK Para Kullanarak Mobil Oyun İçerisinde Ekonomini Yükselt!

Bilgisi Okçular 2

İsim Okçular 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.6.7.0.6
Boyut 88 MB
Kategori Atari
Geliştirici BYV
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Okçular 2 Nedir?

Okçular 2 APK 2022 oyunu, “BYV” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan bir nişancılık oyunudur. “Arcade Oyunlar” kategorisinde bulunmaktadır. Gündelik oynanan oyunlar arasında oldukça popülerdir.

Çöp adamların kullanıldığı Okçular 2 APK oyunu içerisindeki amaç oldukça basittir. Elinizdeki ok, mızrak, ninja yıldızı ve kullanabileceğiniz çeşitli silahlar ile rakibinize nişan alıp vurmanız gerekmektedir.

Çeşitli silahları kullandıktan sonra sizin tarzınıza en uygun olan silahı seçebilir ve o silahta usta olabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan seviyeleri tamamlayarak ödüller kazanabilirsiniz.

Okçular 2 APK Son Sürüm oyunu ile oyunun güncel versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz. Yeni bölgelere yolculuk yapabilir, karakterinizi zırh ve büyüler ile güçlendirebilirsiniz.

Okçular 2 APK oyunun son çıkan sürümünü sitemizden indirebilir, Android cihazınız ile birlikte keyifli bir oyun deneyimine katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)