Okcupid Premium APK 75.1.0

Icon Okcupid Premium APK 75.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Okcupid APK Ekşi Gibi Sosyal Platformlar Üzerinde Oldukça Popüler Olan Bir Tanışma Uygulamasıdır! Okcupid Pro APK Nedir Diye Soruyorsanız, Çok Daha Fazlasını Yazımızda Okuyun!

Bilgisi Okcupid Premium

İsim Okcupid Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 75.1.0
Boyut 73.35 Mb
Kategori Flört
Geliştirici okcupid.com
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.okcupid.okcupid
Şimdi İndir

Okcupid Online Dating App APK Nedir?

Tanışma uygulamalarını kullanarak yeni insanları tanımak, flört etmek ve arkadaş olmaktan hoşlanıyorsanız, Okcupid Premium APK 2022 uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Okcupid Türkçe dil desteği ile birlikte sunulmaktadır ve diğer tanışma uygulamalarından farklı bir yapıya sahiptir. Bu özgün yapı içerisinde platformda bulunan tüm kullanıcılar yaklaşık 100 adet soruyu cevaplamaktadır.

Sorulara verdiğiniz cevaplar sonucunda, sizinle aynı cevapları veren kullanıcılarla kendinizi daha yakın hissetmeniz sağlanmaktadır. İlgilendiğiniz kullanıcının profili üzerinde, yüzde kaç olarak eşleştiğinizin bilgisi bulunmaktadır.

Bu sayede aynı bakış açısına sahip olduğunuz ve aynı şeylerden hoşlandığınız insanları kolayca bulabilirsiniz. Kullanıcılara beğeni gönderebilir, mesaj atabilir onlarla eşleşerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz.
Okcupid Beğenenleri Görme özelliğini kullanabilirsiniz. Okcupid Premium Free uygulamasının premium avantajlarını kullanabilirsiniz.

Okcupid Premium APK uygulaması, “okcupid.com” tarafından geliştirilmiştir. Kendi profilinizi oluşturabileceğiniz, renkli karaktere sahip insanlarla tanışabileceğiniz, bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)