Offroad Simulator Online APK 4.93

Icon Offroad Simulator Online APK 4.93
★★★★★ ★★★★★
Rapor

OffRoad Simulator Online 8x8 And 4x4 Off Road Rally APK İle Heyecan Dorukta! Off-Road Simulator Online APK Oyununda Arazi Araçlarıyla Çılgın Sürüş Deneyimine Katıl!

Bilgisi Offroad Simulator Online

İsim Offroad Simulator Online
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.93
Boyut 107.53 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici GameTOV
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.vetasstudio.orso
Şimdi İndir

OffRoad Simulator Online APK Nedir?

Arazi üzerinde 4x4 ve 8x8 araçları kullanarak arkadaşlarınızla eğlence dolu vakit geçirmeniz için geliştirilen bir yarış oyunudur. Oyunu içerisinde zorlu arazi şartları sizi beklemektedir.

10 arkadaşınıza kadar birlikte oynayabileceğiniz OffRoad Simulator Online 4x4 APK oyunu içerisinde, yeni insanlarla tanışabilir ve sohbet odasında onlarla iletişim kurarak arkadaş olabilirsiniz.

Etkileyici bir şekilde gerçekçi fizik üzerine kurulan OffRoad Simulator Online 8x8 APK oyununda, başarılarınızla doğru orantılı olarak skor tablolarında yer alabilirsiniz.

Yeni yarış bölgelerini ve zorlu pistleri keşfederek uzman bir off-road sürücüsü olmak için mücadeleye katılabilirsiniz. 8x8 kamyon sürüşlerinde nakliye yapabilirsiniz.

Oyunu içerisinde SUV araçlarınızın performansını artırabilirsiniz. Yeni araçlar satın alabilir, zorlu mücadelede sürüş yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Download Offroad Simulator Online APK oyununu sınırsız para özellikleriyle sitemizden ücretsiz olarak Android sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

“GameTOV” tarafından geliştirilen OffRoad Simulator Online APK oyununda, dünyanın herhangi bir yerinde bulunan oyuncular ile macera dolu off road yarışlarına katılmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)