Office Fever APK 6.1.16

Icon Office Fever APK 6.1.16
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Office Fever APK Oyunu İçerisinde Tüm İşlerinizi Organize Ederek Çalışanlarınızı Yönetebilirsiniz! Office Fever APK Download İle Mobil Oyunu İndirebilirsiniz!

Bilgisi Office Fever

İsim Office Fever
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 6.1.16
Boyut 81.66 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Rollic Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dtg.officefever
Şimdi İndir

Office Fever Nedir?

Ofis hayatında yönetici olarak görev aldığınız, tembel ve laf dinlemeyen personellerinizle işlerinizi yürütmeye çalıştığınız, mobil bir simülasyon oyunudur.

Şirketinizde çalışan personellere iş dağıtabilir, onları kontrol edebilir, tembellik yapan personelleri gerekirse işten çıkarabilirsiniz. Sorumluluğunuzu yerine getirmediğiniz takdirde, şirketin CEO’sundan azar işitebilirsiniz.

Oyun, “Rollic Games” isimli geliştirici tarafından iOS ve Android sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Office Fever APK Son Sürüm ile oyunun güncel ve versiyonunu oynayabilirsiniz.

Office Fever APK Sınırsız Para özelliğini kullanabilirsiniz. Ekonominizi yükselterek oyun içerisinde hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Office Fever APK Ücretsiz İndirin ve kendi şirketinizi büyütmeye başlayın!

Office Fever APK oyunu ile iş dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Bir yönetici olmanın zorluğunu deneyimlerken, eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)