Off The Road APK 1.12.2

Icon Off The Road APK 1.12.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Off Road Outlaws APK Oyununda Çeşitli Araçlarla Arazi Üzerinde Sürüş Yapabilirsiniz! Off The Road APK İle Tren, Helikopter, Kamyon, Jetski Kullanabilirsiniz!

Bilgisi Off The Road

İsim Off The Road
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.12.2
Boyut 437.64 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici DogByte Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dogbytegames.offtheroad
Şimdi İndir

Off The Road - OTR Open World Driving Nedir?

“DogByte Games” isimli yayıncı tarafından geliştirilen Off The Road APK oyununda, açık bir dünya üzerinde çeşitli araçları kullanma deneyimi kullanıcılara sunulmuştur.

Açık dünya içerisinde özgürce hareket edebilirsiniz. Örneğin, bir jetski kullanarak etrafınızdaki adaları keşfedebilirsiniz. Helikopter kullanarak dağların zirvesine çıkabilir, dağ araçlarıyla bataklıktan geçebilirsiniz.

Çok oyunculu olarak arkadaşlarınızla oyunu oynayabilirsiniz. 40’tan fazla arazi aracına ulaşabilirsiniz. Gece gündüz döngüsü ile birlikte heyecanlı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Off The Road APK Full oyunu içerisindeki görevleri tamamlayarak deneyim ve para kazanabilirsiniz. Kazandığınız para ile aracınızı yükseltebilirsiniz. Ödüller kazanabilirsiniz.

Görevleri yerine getirirken zamana karşı mücadele etmeniz gerekmektedir. Ayrıca aracınızın alacağı hasarlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Off The Road APK En Son Sürüm içerisinde detaylara oldukça önem verilmiştir. Örneğin, aracınıza römork bağladığınızda, yük yüklediğinizde lastiklerinizdeki basınç değişimini görebilirsiniz.

Off The Road APK oyununda, kaliteli grafikler ile gerçekçi bir simülasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunu Android cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)