Octopus pro APK 6.7.6

Icon Octopus pro APK 6.7.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Octopus APK Pro Uygulaması Joystick, Klavye Ve Mouse Gibi Araçları Cihazınıza Bağlayarak Oyunu Oynamanızı Sağlar! Octopus Pro APK 2022 İle Oyunlar Çok Daha Keyifli!

Bilgisi Octopus pro

İsim Octopus pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 6.7.6
Boyut 12.89 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Octopus Gaming Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.chaozhuo.gameassistant
Şimdi İndir

Octopus - Play Games With Gamepad, Mouse, Keyboard Nedir?

Akıllı cihazlarımıza indirebileceğimiz mobil oyunlar, içerikleri, görüntü kalitesi, tasarımı ve ses efektleri ile birlikte profesyonel bilgisayar - konsol oyun keyfini kullanıcılara sunmaktadır.

Mobil oyunlar için her ne kadar akılcı tuş dizaynları geliştirilse de, oyuncu ekran üzerindeki tuşlara basarken klavye, mouse ve gamepad cihazlarının konforunu yaşayamamaktadır.

Tüm oyunlarda Bluetooth bağlantısı aracılığı ile kullanabileceğiniz cihazları, Octopus Full APK uygulaması ile cihazınıza bağlayabilirsiniz.

Octopus Pro APK Latest Version uygulaması oyunlar için tanımlanmış tuşları içerisinde hazır olarak bulundurmaktadır. Bu sayede tek tek tuş ayarlayarak vakit kaybetmenize gerek yoktur.

Fakat isterseniz, Octopus Pro APK ile istediğiniz herhangi bir tuşu, istediğiniz herhangi bir hareketi temsil edecek şekilde güncelleyebilirsiniz.

“Octopus Gaming Studio” tarafından geliştirilen Octopus Pro APK uygulaması aracılığı ile oyun oynama keyfinizi ve konforunuzu artırabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)