Ocean Nomad APK 1.214.12

Icon Ocean Nomad APK 1.214.12
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Ocean Nomad APK 2022 İle, Heyecan Dolu Bir Hayatta Kalma Oyununa Hazır Mısınız? Ocean Nomad APK İndir Ve Akıllı Cihazından Oyun Tecrübesini Hemen Deneyimle!

Bilgisi Ocean Nomad

İsim Ocean Nomad
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.214.12
Boyut 236.11 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici TREASTONE LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki ocean.nomad.survival.simulator
Şimdi İndir

Ocean Nomad - Raft Survival: Hayatta Kalma Oyunları Nedir?

Okyanus üzerinde, vahşi deniz canlılarının arasında sahip olduğunuz küçük bir sal ile, hayatta kalma macerasını yaşayabileceğiniz bir mobil oyundur.

“TREASTONE LTD” isimli video oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Raft Ocean Nomad APK oyunu, Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazları desteklemektedir.

Ocean Nomad APK oyunu içerisinde, salınızı geliştirebilir, onarım yaparak daha korunaklı bir hale getirebilir ve çılgın köpekbalıklarından kendinizi koruyabilirsiniz.

Ocean Nomad APK Son Sürüm ile, oyunun en son sürümünü oynayabilirsiniz. Android sistemli cihazınıza oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Deniz üzerinde yüzen malzemeleri ve kaynakları toplayabilir, işinize yarayan malzemeleri kullanabilirsiniz. Heyecanlı bir simülasyon oyun tecrübesi yaşayabilirsiniz.

3 boyutlu gerçekçi grafikler ile sunulan Ocean Nomad APK oyunu, açık dünya düzeni üzerine kurulmuştur. Keşfetmenizi bekleyen birçok farklı detay bulunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)