Nulls Brawl Alpha APK 47.227

Icon Nulls Brawl Alpha APK 47.227
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Nulls Brawl Alpha APK İndir Ve Akıllı Cihazından Nulls Brawls Oyununu Sınırsız Oyna! Nulls Brawl Alpha APK 7. Sezon Bomba Gibi Başlıyor, Eğlenceye Sende Katıl!

Bilgisi Nulls Brawl Alpha

İsim Nulls Brawl Alpha
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 47.227
Boyut 188 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Nulls Brawl Alpha
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Nulls Brawl Alpha Nedir?

Brawl Stars isimli mobil oyun, heyecan ve aksiyon öğelerini üst düzeyde kullanıcılara yaşatması ve oyun içerisindeki karakter çeşitliliği ile popüler bir oyun haline gelmiştir.

“Supercell” tarafından geliştirilen mobil oyun, farklı sunucular aracılığı ile kullanıcıların çeşitli özellikleri ücretsiz ve hemen kullanmasını sağlamaktadır.

MOBA oyunları kategorisine giren oyundaki kahramanların özellikleri, seviyeleri ve skin ismi verilen kıyafetleri, oyun içerisinden satın alınabilmektedir. Fakat satın alma işlemi için altın ve elmas gibi kaynakları kullanmanız gerekmektedir.

Özel sunucularda bu kaynaklar ücretsiz olarak sunulmakla beraber, tüm karakterleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Nulls Brawl Alpha APK 9. Sezon yeniliklerini sınırsız kaynak ile keşfetmek ister misiniz?

Nulls Brawl Alpha APK İndir Son Sürüm ile oyunun güncel sürümünü sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz. Cihazınıza Nulls Brawl Alpha APK File dosyasını kurduktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Nulls Brawl Alpha APK ile birlikte oyun içerisindeki tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilir ve satın alabilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda rakiplerinizle mücadeleye sınırsız özelliklerle katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)